reklama
Tipy a pozvánky
Sportovní Čáry u Arény obohatí čarodějnická pouť i autodrom
24. 4. 2019 Ani letos se oslavy čarodějnic ve Sport Parku Liberec neobejdou bez 10. ročníku akce Sportovní Čáry u Arény, která proběhne v úterý 30. dubna. Brány areálu se otevřou ve 12:00 a na návštěvníky až do večera čeká spousta aktivit. Hned od začátku akce se rozjede...
Návštěvníci na vlastní kůži zažijí, jak se cítí lidé se schizofrenií
22. 4. 2019 Druhá polovina dubna bude na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci ve jménu duševního zdraví. Až do úterý 30. 4. bude probíhat program „Duševní zdraví nás baví“, určený pro širokou veřejnost. Můžete přijít vyzkoušet takzvanou „psycholampu“, shlédnout výstavu děl studentů na téma duše, a dočíst se základní informace o duševních nemocech.
Skautská lampiónová plavba rozzáří Libereckou přehradu
21. 4. 2019 Ve středu 24. dubna proběhne ve večerních hodinách od 19:00 do 21:00 na Liberecké přehradě další ročník Lampiónové plavby, kterou pro děti široké veřejnosti organizují přístavy vodních skautů a skautek Maják a Flotila společně se střediskem Ještěd. Akce se koná v den Sv. Jiří, patrona všech skautů a skautek.
Ohnivé Velikonoce si užijete jedině v liberecké iQlandii
19. 4. 2019 Velikonoce v iQLANDII jsou jedna velká experimentální jízda! Do 22. dubna si můžete v libereckém science centru zahrát speciální Velikonoční hru a akční Science show plnou ohňů a kouře, při níž budou explodovat kraslice a šlehat modré plameny. Dále vás tu čeká originální workshop pod názvem „Vyrob si baterii“, narozeninová party, bohatý program v iQPLANETÁRIU a v neposlední řadě iQCAFÉ.
Pletení pomlázek a malování kraslic o Velikonocích na Stezce
18. 4. 2019 Již tento víkend Stezka korunami stromů Krkonoše oslaví Velikonoce akcí nazvanou Velikonoční pomlázkování, která se ponese ve znamení tradic. Děti i dospělí si budou moct na Stezce celý víkend s podporou zkušenějších uplést svou vlastní pomlázku.
Hudba Praha do Jablonce n. N. dorazí s novým albem
14. 4. 2019 Největší hity kapely i nové skladby zahrané omlazenou sestavou Hudby Praha, složenou s výtečných muzikantů, včetně dvou zpěvaček. S tímto programem přijede frontman Michal Ambrož do Jablonce nad Nisou. V Klubu na Rampě 18. dubna představí nové album nazvané jednoduše Michal Ambrož & Hudba Praha (Warner Music). Přestože má nahrávka současný zvuk, atmosférou navazuje na to nejlepší z počátků kapely v osmdesátých letech. Deseti písňovou kolekci...
Znevýhodnění lidé se představí na Velikonočních trzích
9. 4. 2019 Multimediální sál Krajského úřadu Libereckého kraje bude opět po roce patřit Velikonočním trhům. Své ručně vytvořené ozdoby, přáníčka, kraslice a další zboží představí ve středu 10. dubna od 10 do 13 hodin klienti domovů pro seniory, zdravotně postižení nebo lidé, kteří se léčí z nějaké závislosti. Obvykle na trzích vystavuje a prodává své výrobky bezmála 30 organizací.
Jizera se slavnostně odemkne příští sobotu na Žluté plovárně
6. 4. 2019 V sobotu 13. dubna 2019 pořádá společnost SUNDISK a její část SUNDISK Family tradiční Odemykání řeky Jizery. V areálu Žluté plovárny na Malé Skále začne od 10 hodin pestrý program pro všechny návštěvníky – dětské atrakce, živá hudba a bohaté občerstvení. Rodiny s malými dětmi se mohou vydat na pohádkovou cestu po Greenway Jizera, z Malé Skály směrem do necelých 2 km vzdálené obce Líšný. Děti se zde mohou těšit na divadlo, které začne...
Pečlivě dávkované slovenské legendy se vrací na Benátskou!
5. 4. 2019 Hned první festivalový den (čtvrtek 25. 7.) se v rámci „večírku pro nedočkavé“, který je v tomto ročníku koncipován jako hudební pocta legendě Karlu Gottovi, dočkají návštěvníci koncertního setu jedné ze slovenských hudebních ikon - Petera Nagyho. V pátek přijede zahrát Richard Müller v doprovodu jedenácti hudebníků včetně tří vokalistek, trubky, trombónu a saxofonu.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
duben
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).