reklama
Tipy a pozvánky
Liberecká iQLANDIA startuje program pro dospělé
12. 12. 2018 Liberecké science centrum iQLANDIA rozšiřuje svůj doprovodný program! Od 20. prosince spouští „iQCAFÉ“ – speciální seriál přednášek s přírodovědnou tematikou určený nejenom dospělým, ale i studentům vysokých a středních škol. První ryze vesmírný seminář pod...
Lucie dozazí po 15 letech do Liberce s novým albem Evolucie
10. 12. 2018 Nejslavnější česká skupina Lucie bude pokračovat v koncertování i v roce 2019. Po osmi vyprodaných hokejových arénách se rozhodla vyrazit na turné po menších halách v Česku. V rámci pokračujícího turné k aktuálnímu albu EvoLucie dorazí 9. 11. i do Liberce (Home Credit Arena), kde patnáct let nekoncertovala. Hrdým partnerem turné je Penny Market. Vstupenky jsou exkluzivně v síti TicketLIVE.
Benátská! má zahraničního headlinera - švédskou Europe
9. 12. 2018 Festival Benátská! s Impulsem, který se bude konat 25. – 28. července 2019 ve Vesci u Liberce, oznamuje zahraničního headlinera – švédskou skupinu Europe. „Není na co čekat a tak s velkou radostí oznamujeme dalšího headlinera, jehož vystoupení se nám podařilo domluvit pro nadcházející ročník. Přijede Europe! Švédská rocková kapela u nás velmi dobře známá nejvíce asi hitem The Final Countdown,“ říká Petr Pečený, jeden z pořadatelů.
Charitativní prodej slonů chce pomoci onkologicky nemocným
9. 12. 2018 Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10:00 do 20:00 v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké. K zakoupení budou stovky slonů ze všech možných materiálů, které na podporu nemocných zasílali během podzimu lidé z celé republiky.
Sport Park Liberec připravil aktivní Vánoce pro všechny
8. 12. 2018 Hledáte vhodný způsob, jak strávit volný čas o svátcích a zabavit nejen sebe, ale i celou svou rodinu? Sport Park Liberec nabízí hned několik možností, jak si užít společné chvíle. Navštivte veřejné bruslení ve Svijanské aréně, přijďte si zahrát badminton nebo zakoulet na bowling!
Pod stromeček můžete dát i výuku bezpečné jízdy v Sosnové
8. 12. 2018 Autodrom Sosnová ve spolupráci s asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR přichází s novinkou – výukou bezpečného řízení pro čerstvé držitele řidičského průkazu. V osmi centrech bezpečné jízdy po celé republice nabízí za zvýhodněnou jednotnou cenu Kurz Teen zahrnující teoretickou přípravu i praktický trénink správných postupů při krizových situacích.
V Home Credit Areně lze téměř všude platit kreditní kartou
7. 12. 2018 Chcete se v Home Credit Areně na hokejových utkáních občerstvit? Pak už u sebe nemusíte mít hotovost! Ve většině stánků z občerstvením již můžete pohodlně a rychle zaplatit bezkontaktní kreditní kartou. Home Credit Arena se neustále snaží o zkvalitňování zážitku svých návštěvníků. Jedním z kroků, které by toto měly zajistit, je výrazné rozšíření možnosti platit za catering bezkontaktně pomocí kreditní karty.
Semily zvou na oslavu 200 let narození Dr. F. L. Riegra
5. 12. 2018 U příležitosti připomenutí jubilea významného semilského rodáka Dr. F. L. Riegra se v Semilech uskuteční Den oslav věnovaný 200. výročí jeho narození a 115. výročí úmrtí. V rámci bohatého programu, který proběhne na Riegrově náměstí v Semilech a v Muzeu a Pojizerské galerii Semily se můžeme těšit na vystoupení dětského a pěveckého mládežnického sboru Jizerka, na komponované pásmo studentů waldorfského lycea, přednášku, ale i výstavu...
Snow Film Fest a Severská filmová zima v kině Varšava
4. 12. 2018 Je tu prosinec a s ním i outdoorový festival Snow Film Fest a Severská filmová zima, která představí filmy z Dánska, Finska a Norska. Pokud vás v zimě zahřeje spíše něco jižanského, zkuste nový film Paola Sorrentina Oni a Silvio o nezničitelném italském politikovi Silviu Berlusconim. Dokumentární sekci pak bude v prosincovém programu reprezentovat film Až příjde válka nebo Máme na víc. Po obou filmech navíc budete moct diskutovat s tvůrci.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
prosinec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).