Sport
Liberec protestuje proti verdiktům sudích v duelu se Slavií
23. 10. 2018 Vedení fotbalového Liberce podalo protest proti verdiktům rozhodčích v čele s hlavním sudím Radkem Příhodou při dvou klíčových situacích nedělního zápasu 12. kola první ligy s pražskou Slavií. Severočeši nesouhlasí s vyloučením Jana Mikuly po druhé žluté kartě ve...
Blinka má z BTM dorostenců bronz, Stránská zlato v deblu
23. 10. 2018 Senzačně rozjetou sezonu korunoval Michal Blinka na republikovém bodovacím turnaji v Havířově bronzem. V kompletním startovním poli přitom sahal i po finálové účasti. Sedmnáctiletý liberecký odchovanec zažil poměrně rozporuplný turnaj. Už ve skupině totiž nečekaně prohrál s dvacátým nasazeným Soukupem z Ostravy a ve vyřazovací části ho tak čekal velmi složitý los.
100. výročí republiky se promítne i do hokejového utkání
22. 10. 2018 Blíží se významné jubileum. V neděli 28. října oslavíme přesně 100 let od vzniku Československé republiky. Vzhledem k tomu, že právě v tento den odehrají Bílí Tygři své utkání s Plzní, rozhodli se ho pojmout ve slavnostním duchu. Zápasu bude předcházet speciální ceremoniál, který připomene vznik samostatného Československa.
Slavia v dlouhé přesile vyhrála v Liberci a vede ligu o dva body
22. 10. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ: Fotbalisté Slavie vyhráli ve 12. ligovém kole po dlouhé přesilovce v Liberci 1:0. Hned ve třetí minutě se z přímého kopu trefil Miroslav Stoch, od 12. minuty hráli hosté v početní výhodě po vyloučení Jana Mikuly, ale další gól už nedali. Pražané částečně napravili minulou venkovní porážku v Ostravě a osamostatnili se v čele tabulky o dva body před Plzní. Liberec po předchozích dvou výhrách nebodoval a je sedmý.
Trápí mě sporné momenty, které ovlivnily výsledek, řekl Hornyák
22. 10. 2018 Trenér libereckých fotbalistů Zsolt Hornyák si po prohře 0:1 se Slavií posteskl, že šlágr 12. ligového kola ovlivnily sporné momentů. Vyloučení domácího obránce Jana Mikuly z 12. minuty označil slovenský kouč za přísné a zároveň se pozastavil nad situací z 83. minuty, kdy sudí Radek Příhoda po poradě s videorozhodčím nenařídil penaltu za souboj střídajícího Martina Koscelníka s hostujícím Janem Bořilem.
Bílí Tygři v divoké přestřelce podlehli Vítkovicím 4:6
21. 10. 2018 Hodně divoký zápas sehráli svěřenci Filipa Pešána s vítkovickou Riderou. Přestože v úvodu zářili především brankáři, utkání se zvrhlo v nevídanou přestřelku. Po šedesáti minutách však měl důvod k radosti liberecký soupeř. Vítkovice totiž porazily šelmy 6:4.
Moravský trip pokračuje. Budou Tygři pálit ostrými i ve Vítkovicích?
21. 10. 2018 Forma Tygrů vzbuzuje respekt. Z posledních deseti zápasů nebodovali pouze jednou a mohou se chlubit nejúdernější ofenzivou. Přestože se nejlepší ligový střelec, Michal Bulíř, odebral v posledních dnech do KHL, na ledě Brna to vůbec nebylo znát. Naši hokejisté předvedli skvělý výkon, na což se budou snažit navázat taktéž ve Vítkovicích. S těmi jsou to vždy tuhé bitvy, bude to platit i tentokrát?
Jablonec zdemoloval Příbram 6:0, výhra potěšila kouče Radu
21. 10. 2018 Náš tým se po reprezentační pauze předvedl ve velkém stylu v Příbrami, odkud si veze parádní šestibrankovou výhru. Hattrickem k tomu přispěl záložník Michal Trávník. Také po reprezentační přestávce nechal hrát kouč Rada vítěznou sestavu z posledních jabloneckých utkání, jediná změna tak byla v barvě dresů, náš tým totiž nastoupil v černobílé kombinaci.
Tanečnice A-STYLU jedou na MS v HIP HOP BATTLE do Polska
20. 10. 2018 Držte palce! Tanečnice libereckého A-STYLU, konkrétně Barbora Jakubcová a Karolína Šálková, jedou reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v HIP HOP BATTLE do polského Kielce. Tam se v termínu od 23. do 27. října utkají s dalšími 64 závodníky z nejrůznějších koutů světa. Postaví se například proti soupeřům z Velké Británie, Běloruska, Švýcarska nebo Makedonie. Dívky si nominaci vytančily díky dobrému umístění na letošním MČR Take...