reklama
Policie a hasiči
Německou seniorku ztracenou v ČR se podařilo najít v Polsku
23. 4. 2019 Německou seniorku ztracenou o Velikonocích na Liberecku našli dnes policisté živou v Polsku, v obci 12 kilometrů vzdálené od českých hranic. Žena byla pohřešovaná od nedělního večera. ČTK o tom dnes informovala krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková. "Ženu...
Požár porostu pod Ještědem způsobil nedopalek cigarety
23. 4. 2019 AKTUALIZOVÁNO: Pod hotelem a vysílačem na Ještědu v Liberci dnes hořela hrabanka a nízký porost. Oheň způsobil nedopalek cigarety. Požár hasiči dostali pod kontrolu zhruba půl hodiny od nahlášení. ČTK o tom informovala krajská mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová. "Nahlásili nám ho z recepce hotelu v 10:31," dodala. Hořelo zhruba 80 metrů od hotelu na ploše 20 metrů čtverečních. V první fázi se oheň snažil uhasit hasicími přístroji personál hotelu....
O svátcích policie zkontrolovala 1213 aut, zjistila 248 přestupků
23. 4. 2019 Na sklonku uplynulého týdne a o prodlouženém víkendu proběhla na silnicích Libereckého kraje celorepubliková dopravně bezpečnostní akce „X“ Velikonoce.Dopravák s meřidlem.jpg Policisté Krajského ředitelství policie Libereckého kraje se od 17. do 22. dubna zaměřili nejen na dodržování stanovené rychlosti, způsobu jízdy a dodržování pravidel silničního provozu na železničních přejezdech a v jejich blízkosti, ale také na řidiče pod vlivem alkoholu...
Pátrá se po muži, který narazil do kočárku s dítětem a zmizel
23. 4. 2019 V pondělí 22. dubna v poledne se stala dopravní nehoda na místní komunikaci v obci Nová Ves nad Nisou. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jel po uvedené silnici ve směru od Černé Studnice do Jablonce nad Nisou, kde na rovném a přehledném úseku narazil do dětského kočárku, ve kterém 65letý chodec vezl nezletilé dítě.
Ve Václaví hasiči vyprostili řidiče, ve Stráži tahali auto od hospody
22. 4. 2019 Tři jednotky hasičů byly dnes ve 12:20 hodin povolány k nehodě na silnici 282 v katastru obce Václaví, kde řidič naboural s osobním automobilem do stromu a zůstal uvnitř zaklíněný. Hasiči na jeho vyproštění použili hydraulické nástroje, museli odstřihnout levý sloupek a dveře. Na páteřní desce muže dostali ven zadními (pátými) dveřmi.
Seniorka se nevrátila z výletu do Libverdy, pátrá po ní policie
22. 4. 2019 na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem ubytovala v Lázních Libverda, večer ale nepřišla na sjednanou schůzku. Po ženě pátrali policejní hlídky i psovodi se psy, v noci propátrával terén i vrtulník s termovizí. Veškeré pátrání bylo zatím neúspěšné. O pomoc proto žádá policie i veřejnost. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Hasičští lezci zachraňovali psa, který sklouzl na skalní římsu
20. 4. 2019 Záchrana nejen osob, ale také zvířat patří mezi činnosti hasičů. Na Velký pátek potřeboval záchranu pes, který sklouzl na skalní římsu zříceniny hradu Fredevald (Pustý zámek) na Českolipsku. Událost byla hasičům ohlášená v 16:51 hodin. Jako první dorazili na místo hasiči HZS Ústeckého kraje stanice Česká Kamenice a poté JSDHO Kamenický Šenov.
V noci pátrali po ženě, která nechala dopis na rozloučenou
19. 4. 2019 AKTUALIZOVÁNO: V noci na dnešek policisté v půl čtvrté přijali oznámení o tom, že z místa svého bydliště na Železnobrodsku odešla 28letá žena a zanechala doma dopis na rozloučenou. Policisté ihned po této mladé ženě začali pátrat a na pomoc jim přiletěla i posádka s vrtulníkem s termovizí z Letecké služby Praha. Do pátrání se zapojilo několik policejních hlídek a jedné z nich se ženu ráno krátce před osmou hodinou nalézt ve srubu v lese nedaleko...
Zdrogovaný zloděj BMW byl po divoké honičce zadržen v Č. Lípě
17. 4. 2019 OBSAHUJE VIDEO Z POLICEJNÍ AKCE: V sobotu v 6:30 hodin zjistil obyvatel bavorského městečka Obernburg am Main, že mu před domem chybí zaparkovaný luxusní vůz tovární značky BMW 520 D v hodnotě přesahující jeden milion korun. Auto zmizelo v čase mezi páteční třiadvacátou hodinou a sobotním ránem. Krádež okamžitě nahlásil tamním policistům s tím, že ho má zabezpečené GPS lokátorem, a tudíž je jeho pohyb možné sledovat.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
duben
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).