reklama
Policie a hasiči
Motocyklista (52) dnes zahynul po nárazu do skály v Krčkovicích
24. 3. 2018 Dnes odpoledne krátce po patnácté hodině přijali policisté na lince 158 oznámení o dopravní nehodě motocyklisty v katastru obce Krčkovice. Řidič s motocyklem Harley Davidson (tříkolka) jel po silnici v klesání, kde z dosud nezjištěných příčina vyjel mimo vozovku a narazil...
Drobná dopravní kolize na silnici odstartovala rvačku
24. 3. 2018 Počátkem března v dopoledních hodinách na silnici u obce Ždár na Semilsku o sebe při míjení "škrtla" dvě protijedoucí vozidla. Jednalo se o Škodu Octavii a o dodávkové vozidlo značky Renault. Výsledkem bylo poškozené levé zrcátko u octavie, což jejího řidiče pořádně "nadzvedlo", a to i proto, že podle něj řidič dodávky o kolizi věděl a přesto nezastavil. Šofér octavie se proto na místě otočil a dodávku dojel v Levínské Olešnici před...
V Jablonci hasiči likvidovali požár auta, jehož řidič nadýchal 4,14 promile
23. 3. 2018 Dnes ráno krátce před osmou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o požáru vozidla v ulici Emilie Floriánové v Jablonci nad Nisou. Na místo vyjely ihned všechny složky Integrovaného záchranného systému. Při příjezdu policistů na místo již zde byla i strážnice Městské policie, která před jejich příjezdem 44letého řidiče z hořícího vozidla vytáhla.
Noční výlet s kradeným busem přijde opilým mužům draho
22. 3. 2018 Dva kamarádi z Českolipska ve věku 19 a 24 roků původně sháněli peníze, ke kterým by přišli rychle a hlavně bez práce. To je přivedlo na myšlenku vloupat se do autobusu na autobusovém nádraží ve Stráži pod Ralskem, do kterého vnikli v noci z 11. na 12. ledna. Tehdy se vraceli opilí z restaurace domů.
V Chotyni dnes v noci hořelo v domě s pečovatelskou službou
21. 3. 2018 Dnes krátce před půl čtvrtou hodinou ráno přijali policisté na operační středisko z tísňové linky 112 oznámení o požáru v domě s pečovatelskou službou v Chotyni. Na místo kromě hasičů a lékařů vyjela i hlídka z obvodního oddělení Hrádek nad Nisou. Hrádečtí policisté evakuovali z domu přes dvě desítky osob. Jeden z policistů se při záchraně seniorky z pokoje sám nadýchal kouře.
Řidič ponechal v autě peníze, bundu a další věci a přišel o ně
21. 3. 2018 Do osobního vozidla tovární značky Kia Sorento zaparkovaného v ulici Pod Baštou v Jablonci nad Nisou se v pátek mezi 11.30 a 13.15 vloupal zloděj, který si tu přišel na slušné kapesné. Kromě autorádia, navigace GPS, tři měsíce starého mobilního telefonu značky Samsung J3 a zimní bundy značky Adidas tu našel i hotovost 17 000 korun, kterou si pochopitelně přivlastnil společně s dalšími vyjmenovanými věcmi.
Policie hledá muže na fotografii, aby pomohl objasnit trestný čin
20. 3. 2018 Žádáme muže z fotografie, který nakupoval 14. prosince loňského roku v trafice v Příbramské ulici v České Lípě, aby nás kontaktoval prostřednictvím bezplatné telefonní linky Policie ČR 158 nebo přes kteroukoliv služebnu Policie ČR. Jde o důležitého svědka. Ten nám může pomoci při objasnění trestného činu, který právě vyšetřujeme. Muž má zřejmě vazby na Ústecký kraj.
Zhrzený muž zkontroloval mobil expřítelkyni a skončilo to špatně
20. 3. 2018 V pátek v podvečer přišel navštívit svou bývalou přítelkyni ze Semilska 25letý muž. Ačkoliv mu dala jasně najevo, že jejich vztah definitivně skončil, začal se jí vyptávat na její soukromí a požadoval, aby mu ukázala její mobilní telefon. To odmítla, ale s takovou odpovědí se nespokojil.
Zloděj se vloupal do vily a okradl její majitele, když v noci spali
19. 3. 2018 Ze soboty na neděli v čase mezi půlnocí a nedělní šestou hodinou ranní navštívil zloděj rodinný dům v Liberci Starém Harcově, kde způsobil škodu za celkem 63 800 korun. Zarážející na celé události je skutečnost, že dům vykradl v době, kdy majitelé spali doma v ložnici. Přitom musel pachatel vypáčit dvoje dveře a z toho jedny bezpečnostní, než se do objektu dostal. V jeho rukách pak skončily peníze v hotovosti v české měně i v eurech a několik...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
březen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).