reklama

Vyhráli jsme zaslouženě. Zápas jsme si pohlídali, říká Radivojevič

21. 3. 2017
Tygři se do Liberce vrátili za stavu 3:1 na zápasy. Jeden z přesných zásahů na plzeňském ledě obstaral přesnou ranou během přesilovky kapitán Branko Radivojevič. Ten přišel po utkání prozradit své pocity.
Vyhráli jsme zaslouženě. Zápas jsme si pohlídali, říká Radivojevič
Foto: www.hcbilitygri.cz

Jak byl druhý duel v Plzni náročný?
Těžký byl nejvíce po psychické stránce. Na druhou stranu jsme byli od začátku dobře připraveni. Od prvního střídání jsme hráli to, co jsem si řekli a byli jsme aktivní. Drželi jsme kotouč a vstřelili jsme i góly. Vyhráli jsme zcela zaslouženě.

Duel byl od toho třetího velmi odlišný, hlavně začátek. Čím to?
Určitě. V neděli nám utkání uteklo. Když na zimáku v Plzni dostanete hned zkraje zápasu dva góly v prvních pěti minutách, je jasné, že diváci budou hnát svůj mančaft. V podstatě po celou dobu jsme se vraceli do zápasu. Tentokrát jsme si začátek pohlídali, vstřelili jsme dva góly a myslím si, že jsme následně kontrolovali hru celý zápas. Plzeň jsme do šancí nepouštěli.

Co bylo potřeba zlepšit?
Máme svůj systém, který jsme chtěli dodržet. Byli jsme aktivní a zároveň víme, že má Plzeň hodně zápasů v nohách. Myslím si, že se ve třetím zápase série hodně vydali, dali do toho vše a v pondělí jsme všichni od prvního střídání pociťovali, jako kdyby trochu tahali nohy. Na to se ale nemůžeme vymlouvat my, ani oni. Kontrolovali jsme hru, dobře jsme napadali, šli nám přesilovky. To bylo velmi důležité, právě góly v početní výhodě rozhodují zápasy.

Bylo něco jinak než v předchozích zápasech?
Čím déle s nimi hrajete, tak začínáte poznáte jejich slabinu. To ale platí pro oba týmy. Hráli jsme dobře oslabení, vyšly nám přesilovky a měli jsme i hodně střel. Zkoušeli jsme to a dali jsme tři góly. Takže super.

Utkání se hodně přiostřovalo jak na ledě, tak na tribunách. Co bys řekl k tomuto?
Za atmosféru bych domácí fanoušky pochválil, ale to, co se stalo, když byl Dominik Lakatoš vyloučen. Ti, co to křičeli, jsou banda buranů. Je rok 2017 a nevěřil bych, že je toto ještě možné. Byl jsem z toho trochu znechucen, ale Laky je silný chlap, on to všechno zvládne. Na konci si to rozhodčí dobře pohlídali, nepustili hru a vše pískali. Zvládli to dobře, my jsme domácí na konci ještě potrestali čtvrtým gólem.

„Trochu mě mrzí lidé, kteří řvou na hokeji až vulgárně. Jsem vděčný za naše fanoušky a za to, jací jsou. Jsem rád za to, jak se chovají. To, co se stalo v Plzni k hokeji nepatří," doplnil svého spoluhráče Michal Bulíř.

O zápasu HC Škoda Plzeň Bílí Tygři Liberec 0:4 čtěte ZDE.

www.hcbilitygri.cz
kraj
15. 8. 2018 07:05 Liberecký kraj sníží své zadlužení mimořádnou splátkou 50 milionů Kč. Dluhy kraje se díky tomu na konci letošního roku sníží na necelých 505 mil. Kč.
pivoplech
15. 8. 2018 05:07 Svijanskému pivovaru roste díky plechovkovému pivu export. V první polovině roku dodal pivovar na trh 333.300 hektolitrů piva, z toho 8,4 pct vyvezl.
obilí
14. 8. 2018 17:11 V Libereckém kraji zbývá sklidit posledních 591 hektarů obilovin, to jsou méně než tři procenta ploch. Úroda je horší, než se ještě v červenci čekalo.
sklad
14. 8. 2018 13:06 Z Dubé na Českolipsku zmizely barely s nebezpečnými oleji. Odvoz a likvidaci 68 tun odpadu zaplatil Liberecký kraj a ministerstvo životního prostředí.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
srpen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).