reklama

Vyhráli jsme zaslouženě. Zápas jsme si pohlídali, říká Radivojevič

21. 3. 2017
Tygři se do Liberce vrátili za stavu 3:1 na zápasy. Jeden z přesných zásahů na plzeňském ledě obstaral přesnou ranou během přesilovky kapitán Branko Radivojevič. Ten přišel po utkání prozradit své pocity.
Vyhráli jsme zaslouženě. Zápas jsme si pohlídali, říká Radivojevič
Foto: www.hcbilitygri.cz

Jak byl druhý duel v Plzni náročný?
Těžký byl nejvíce po psychické stránce. Na druhou stranu jsme byli od začátku dobře připraveni. Od prvního střídání jsme hráli to, co jsem si řekli a byli jsme aktivní. Drželi jsme kotouč a vstřelili jsme i góly. Vyhráli jsme zcela zaslouženě.

Duel byl od toho třetího velmi odlišný, hlavně začátek. Čím to?
Určitě. V neděli nám utkání uteklo. Když na zimáku v Plzni dostanete hned zkraje zápasu dva góly v prvních pěti minutách, je jasné, že diváci budou hnát svůj mančaft. V podstatě po celou dobu jsme se vraceli do zápasu. Tentokrát jsme si začátek pohlídali, vstřelili jsme dva góly a myslím si, že jsme následně kontrolovali hru celý zápas. Plzeň jsme do šancí nepouštěli.

Co bylo potřeba zlepšit?
Máme svůj systém, který jsme chtěli dodržet. Byli jsme aktivní a zároveň víme, že má Plzeň hodně zápasů v nohách. Myslím si, že se ve třetím zápase série hodně vydali, dali do toho vše a v pondělí jsme všichni od prvního střídání pociťovali, jako kdyby trochu tahali nohy. Na to se ale nemůžeme vymlouvat my, ani oni. Kontrolovali jsme hru, dobře jsme napadali, šli nám přesilovky. To bylo velmi důležité, právě góly v početní výhodě rozhodují zápasy.

Bylo něco jinak než v předchozích zápasech?
Čím déle s nimi hrajete, tak začínáte poznáte jejich slabinu. To ale platí pro oba týmy. Hráli jsme dobře oslabení, vyšly nám přesilovky a měli jsme i hodně střel. Zkoušeli jsme to a dali jsme tři góly. Takže super.

Utkání se hodně přiostřovalo jak na ledě, tak na tribunách. Co bys řekl k tomuto?
Za atmosféru bych domácí fanoušky pochválil, ale to, co se stalo, když byl Dominik Lakatoš vyloučen. Ti, co to křičeli, jsou banda buranů. Je rok 2017 a nevěřil bych, že je toto ještě možné. Byl jsem z toho trochu znechucen, ale Laky je silný chlap, on to všechno zvládne. Na konci si to rozhodčí dobře pohlídali, nepustili hru a vše pískali. Zvládli to dobře, my jsme domácí na konci ještě potrestali čtvrtým gólem.

„Trochu mě mrzí lidé, kteří řvou na hokeji až vulgárně. Jsem vděčný za naše fanoušky a za to, jací jsou. Jsem rád za to, jak se chovají. To, co se stalo v Plzni k hokeji nepatří," doplnil svého spoluhráče Michal Bulíř.

O zápasu HC Škoda Plzeň Bílí Tygři Liberec 0:4 čtěte ZDE.

www.hcbilitygri.cz
slavia
22. 10. 2018 15:05 Vedení fotbalového Liberce podalo protest proti verdiktům rozhodčích v čele s Radkem Příhodou při dvou situacích nedělního zápasu se Slavií.
vražda
22. 10. 2018 13:08 Za vraždu prodavačky ve Vratislavicíchi soud potrestal čtyřicetiletého muže 18 lety vězení.Zasadil jí 14 ran nožem, původně tvrdil, že je druhá oběť přepadení.
volby
22. 10. 2018 10:01 Soud v Liberci se bude nakonec zabývat 15 stížnostmi v souvislosti s komunálními volbami. V pátek odpoledne přišla ještě jedna a týká se Jablonce..
lanovka
22. 10. 2018 07:25 Kabinová lanovka na Ještěd v Liberci nebude kvůli pravidelné revizi po státním svátku 12 dnů v provozu. Odstávka potrvá od 29. října do 9. listopadu.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
říjen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).