reklama
Informační servis
Týden náhradního rodičovství má probudit zájem pěstounů
20. 10. 2017 Počet pěstounů, kteří jsou ochotní nabídnout domov dětem, jež nemají to štěstí vyrůstat ve své přirozené rodině, v posledních letech klesá. Zastavit tento trend je cílem akce Týden náhradního rodičovství. Připravil ji v rámci kampaně „Mít domov a rodinu,...
Excelentní německý kytarista zahraje v Klubu Na Rampě
20. 10. 2017 Do jabloneckého Klubu Na Rampě zavítá v úterý 24. října excelentní německý kytarista Henrik Freischlader a představí svůj nový hudební projekt. Henrik je známý hudebním odborníkům jako multiinstrumentalista, workoholik a zatvrzelý perfekcionista. Díky společnému koncertování s J. Bonamassou se okruh jeho fanoušků značně rozšířil. A po vystupování před takovými hvězdami, jako jsou B.B. King, P. Green nebo J. Winter, se pomalu stal z neznámého bluesově...
Zdrogovaný řidič v kradeném voze byl po krátké honičce zadržen
20. 10. 2017 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: Ve čtvrtek 19. října krátce po dvanácté hodině policisté z oddělení silničního dohledu Krajského ředitelství policie Libereckého kraje prováděli na Českolipsku na silnici I/13 běžnou silniční kontrolu zaměřenou na dodržování pravidel provozu na pozemních komunikacích.
Nastupovat! Stroj času v iQLANDII se rozjíždí
20. 10. 2017 Vydat se prostřednictvím Stroje času do pravěku za dinosaury, stát se archeologem a objevit pod nánosy písku vlastního trilobita, prolézt jeskyní Plazivkou, poslechnout si kvílivé zvuky nitra naší planety nebo na seismografu změřit sílu seismických vln, které vznikají při zemětřeseních – to vše můžete zažít v liberecké iQLANDII, konkrétně v expozici GeoLab. Rozhodně neváhejte a přijďte!
Z panelového domu v České Lípě evakuovali hasiči 60 lidí
20. 10. 2017 Ve čtvrtek před půl osmou večer zasahovaly tři jednotky hasičů v České Lípě v ulici Okružní. Kvůli podezření na únik plynu je zavolali obyvatelé čtyřpodlažního panelového domu ze sídliště Sever. Hasiči na místě ihned provedli měření speciální detekční technikou. V několika částech domu naměřili vysokou koncentraci oxidu uhelnatého.
Tygři vyráží na led Litvínova. Oplatí Vervě porážku z 2. kola?
20. 10. 2017 Svěřence trenéra Filipa Pešána čeká v pátek další utkání na soupeřově půdě. Tentokrát se tygří smečka představí v Litvínově, který si v posledních dvou kolech poradil s Kometou a Plzní. Hráče z města pod Ještědem tak nečeká vůbec jednoduchý soupeř!
Rokytnice bude v zimě poprvé lákat na skialpinistické centrum
20. 10. 2017 Krkonošský skiareál v Rokytnici nad Jizerou na zimu poprvé otevře skialpinistické centrum s půjčovnou vybavení, instruktorem a značenými trasami. V republice jde o první takové centrum, řekl novinářům vedoucí provozu střediska Michal Matoušek.
Zubní pohotovost bude mít upravené ordinační hodiny
19. 10. 2017 Změnu provozu lékařské zubní pohotovosti poskytovanou v Krajské nemocnici v Liberci projednala na včerejším jednání rada kraje. Od příštího roku bude během státních svátků a o víkendech služba zajišťována v době od 8:00 do 13:00 hodin, ordinační hodiny Liberecké dentální, s.r.o. zůstávají stejné jako doposud.
Město Semily má poprvé ve své historii nové logo
19. 10. 2017 Město Semily má nové logo. Jeho podobu schválili radní na svém jednání 9. října t.r. Základem nového vizuálního stylu města bude nápis Semily doplněný motivem paroží kopírujícího písmeno M. Barevné provedení loga vychází z historického znaku Semil. Autorem návrhu je designer, Ing. Nikola Bogdanovič, který je mimo jiné autorem konceptu vizuálního stylu turistické oblasti Českoskalicko či loga regionu Bystřicko. Semily získaly svoji značku poprvé,...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Jeden z největších parků skoro v centru Liberce -Budyšínská Ruská- by...
Lesní koupaliště! Tak nakonec to tam bude pro psy! A taky pod psa. Už se...
To jako že pojedu venčit psa z Králáku do Hanychova? K přehradě chodím...
Je to tragické, ale proč dávat černou kroniku k diskusi? Nemáte lepší...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
říjen
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).